Speelsters

    Pauline Blommaert

        Yeni Oduwale

            Soetkin Delahaye

                Nienke De Coninck

                    Mauranne Boudrez

                        Maaike Heyrman

                            Lien Adriaenssens

                                Leni Vermeiren

                                    Lena van Nunen

                                        Joy Maes

                                            Joke Baekelant

                                                Ine Geerinck

                                                    Hanne Burm

                                                        Fien van Ombergen

                                                          Staff

                                                            Luc Fermont

                                                                Jan Blommaert

                                                                  Wedstrijden

                                                                  Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag

                                                                  Klassementen

                                                                  Ploeg
                                                                  Aantal
                                                                  Punten
                                                                  01. Asterix Avo BEVEREN E
                                                                  6
                                                                  15
                                                                  02a. VC Panda's LOKEREN B
                                                                  6
                                                                  14
                                                                  02b. Nidak NIEUWKERKEN C
                                                                  7
                                                                  14
                                                                  02c. Volley Team TEMSE B
                                                                  7
                                                                  14
                                                                  05. VC Flygha GREMBERGEN-HAMME B
                                                                  5
                                                                  10
                                                                  06a. VC Spectrum MOERBEKE-WAAS
                                                                  4
                                                                  9
                                                                  06b. VC Belvoc BELSELE B
                                                                  5
                                                                  9
                                                                  08. Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
                                                                  6
                                                                  8
                                                                  09. Eevoc ERTVELDE-EVERGEM C
                                                                  16
                                                                  -16

                                                                  Locatie